Kategori  Vurdering

Axel P. Jensen 1885-1972 cd

Varenummer: 1985592
Hammerslagspris: DKK 725
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Axel P. Jensen. Olie på lærred. Sign. Axel P. J. '44. 65x92 cm.

Auktionen afsluttes:  13-09-2010 11:01:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej