Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Helge Bentzen.olie på lærred, landskab med flyvende fugle

Varenummer: 4565028
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Startbud:
Landskab med flyvende fugle af Helge Bentzen. (1900-tallet). Olie på lærred. Sign. H.Bentzen. 50 x 40 cm. (58 x 48 cm.)

Auktionen afsluttes:  22-02-2017 15:58:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

1478498 16-02-2017 17:21:17 DKK 300