Kategori  Vurdering

Bernhard Daniel Rolfsted født 1905. cd.

Varenummer: 1113818
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
BERNHARD DANIEL ROLFSTED. Olie på lærred. To legende børn med dukkevogn. Sign. Rolfsted. 50,5 x 40,5 (55,5 x 45,5) cm.

Auktionen afsluttes:  24-10-2007 19:37:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej