Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Bernhard Daniel Rolfsted. Komposition

Varenummer: 4572161
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Startbud:
Bernhard Daniel Rolfsted. Komposition, olie på lærred, sign. Rolfsted. 32.5x32,5 cm. (42.5x42.5 cm.). Udstillet på kunstnernes efterårsudstilling.

Auktionen afsluttes:  13-03-2017 19:15:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej