Kategori  Vurdering

Børge Ball, olie på lærred, motiv fra Juulssø.

Varenummer: 4502263
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Motiv med Juulsø af Børge Ball (1906-1979), olie på lærred, sign. monogram, 67x97 cm. (82x112 cm).

Auktionen afsluttes:  14-12-2016 14:20:42
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

216639 14-12-2016 13:04:16 DKK 325
1153358 13-12-2016 19:03:16 DKK 300