Kategori  Vurdering

Børge Nyrop, Hestekøretøj på en klitvej.

Varenummer: 2891000
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Børge Nyrop 1881-1948. Hestekøretøj på en klitvej, olie på lærred, sign. B. Nyrop. 70 x 100 (90 x 120) cm.

Auktionen afsluttes:  04-03-2013 19:54:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej