Kategori  Vurdering

Børge Ruud født 1925 cd

Varenummer: 1697003
Hammerslagspris: DKK 825
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Børge Ruud født 1925. Olie på lærred, kystparti. Sign. B. Ruud. 39 x 48,5 cm (57 x 67 cm).

Auktionen afsluttes:  06-11-2009 12:26:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej