Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Børge Ruud og A. Gravfort (pseudonym for Sidselrud Dagfin), 1900tallet, olie på lærred, vinterlandskaber (2)

Varenummer: 4390185
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Vinterlandskaber af Børge Ruud f. 1925 og A. Gravfort (pseudonym for Sidselrud Dagfin), 1900tallet, olie på lærred, begge sign. 50x40 cm. (66x56 cm). 86x55 cm. (82x72 cm). (2)

Auktionen afsluttes:  15-09-2016 11:51:25
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1483120 15-09-2016 11:49:25 DKK 325
61779 15-09-2016 11:26:19 DKK 300