Kategori  Vurdering

Bozena Ossowski f. 1964

Varenummer: 1986144
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Bozena Ossowski. 'Magic of love'. Olie på lærred. Sign. monogram. Certifikat udstedt af kunstneren medfølger. Uindrammet, 70 x 100 cm.

Læs kunstnerprofil her

Auktionen afsluttes:  13-09-2010 20:01:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej