Kategori  Vurdering

Bruno Bruni født 1935 cd (3)

Varenummer: 2097494
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Bruno Bruni . Tre litografier. Signeret. Nummereret: 1047/1500. Bladmål: 40x31 cm. (31x40 cm.). NB! Ændret beskrivelse.(3)

Auktionen afsluttes:  30-12-2010 16:58:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej