Kategori  Vurdering

Burton Morris, f. 1964. CD

Varenummer: 1611450
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Burton Morris. "Penny A Pop". Serigrafi i farver på papir. Sign. Burton Morris 98, 137/250. Stemplet 1998, Burton Morris samt Avalon Publishing Group. Bladstørrelse 115,5 x 81. U.r. Certifikat fra Midvest Estate Buyers medfølger.

Auktionen afsluttes:  06-08-2009 20:33:00