Kategori  Vurdering

C.A. Schleisner, olie på plade, Uden for snapseboden

Varenummer: 4024706
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Uden for snapsebordet af C.A. Schleisner (1810-1882), olie på plade. Usign. 19 x 15 cm (28 x 25).

Auktionen afsluttes:  05-11-2015 14:29:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej