Kategori  Vurdering

C. Brinck 1900-tallet

Varenummer: 2807195
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
C. Brinck. Parti fra Gl. Strand. Olie på lærred. Sign. C. Brinck. 67 x 97 cm

Auktionen afsluttes:  04-12-2012 11:58:00