Kategori  Vurdering

C.V. Aagaard 1877-1960

Varenummer: 1325389
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
C.V. AAGAARD. Olie på lærred. Skovparti med åløb. Sign. C. Aagaard. 36 x 50 cm (45 x 58).

Auktionen afsluttes:  22-07-2008 11:32:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej