Kategori  Vurdering

Carl Alring f. 1914 - 1995. cd

Varenummer: 1114284
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
CARL ALRING. Olie på lærred. Parti fra Bornholm. Sign. C. Alring. 50 x 65 (59 x 74 cm).

Auktionen afsluttes:  19-10-2007 15:20:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej