Kategori  Vurdering

Carl Emil Lund 1855- 1928 Denne auktion er annulleret - se nu vare #1489539

Varenummer: 1475507
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
CARL EMIL LUND. Olie på lærred. Skovparti. Sign. Carl emil Lund. H. 65 cm, B.42 cm. Indrammet (78x57).

Auktionen afsluttes:  28-01-2009 14:40:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej