Kategori  Vurdering

Carl Faarup f. 1914 cd. Parti fra grusgrav.

Varenummer: 1093522
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK 1.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
CARL FAARUP, olie på lærred, sign. Faarup 72, parti fra grusgrav, lysmål 36 x 47 cm(39,5 x 50,5 cm)

Auktionen afsluttes:  26-09-2007 14:24:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej