Kategori  Vurdering

Carl Fischer, olie på plade, opstilling

Varenummer: 4639097
Hammerslagspris: DKK 825
Vurdering: DKK < 1.000
Opstilling af Carl Fischer (1887-1962), olie på plade, sign. i øverste højre hjørne under ramme Carl Fischer-1943, 56x52 cm. (70x65,5 cm).

Auktionen afsluttes:  28-04-2017 12:19:48
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej