Kategori  Vurdering

Carl Fischer

Varenummer: 2589808
Hammerslagspris: DKK 875
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Carl Fischer. Opstilling. Olie på lærred. Sign. Carl Fischer. 61 x 86 cm(78 x 102 cm). Bemærk rettet tekst !

Auktionen afsluttes:  26-04-2012 12:45:25
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej