Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Christian Faarup, olie på lærred, udsigt til landsby

Varenummer: 4522369
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Udsigt til landsby af Christian Faarup f. 1914, olie på lærred, sign. C. Faarup, 43x51 cm. (53,5x61,5 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  11-01-2017 12:00:12
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

33460 11-01-2017 07:54:47 DKK 300