Kategori  Vurdering

Carl Frederik Sørensen 1818-1879

Varenummer: 2056338
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK 1.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Carl Frederik Sørensen. Akvarel. Bro over flod, sign. CFS 76, 16 x 24 cm. (35 x 43) cm.

Auktionen afsluttes:  18-11-2010 15:21:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

112235 18-11-2010 09:20:37 DKK 325
659908 11-11-2010 14:08:06 DKK 300