Kategori  Vurdering

Carl Holsøe

Varenummer: 2789824
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Carl Holsøe 1863-1935 . Parti fra Genfersøen. Olie på plade. Sign. C. Holsøe. 32 x 41 cm (42 x 52).

Auktionen afsluttes:  20-11-2012 20:17:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej