Kategori  Vurdering

Carl Jensen, komposition med løg og sild. Olie på Lærred

Varenummer: 4696567
Vurdering: DKK < 1.000
Legende børn i haven, af Carl Jensen (1887-1961) CD. Olie på lærred. Sign. på bagsiden Carl Jensen. 48x47 cm. (54 x 53 cm.)

Auktionen afsluttes:  24-07-2017 19:59:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej