Kategori  Vurdering

Carl Ludvig Bille 1815-1898

Varenummer: 1620320
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Carl Ludvig Bille, tilskrevet. Kystparti. Betegnet på blindrammen. Olie på lærred. Usign. 27,5x39,5 cm. (39x51 cm.). NB: ændret tekstbeskrivelse.

Auktionen afsluttes:  03-08-2009 15:14:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej