Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner, opstilling med roser, olie på lærred

Varenummer: 4688567
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK < 1.000
Opstilling med roser og andre vækster i en glasvase af ubekendt kunstner. Olie på lærred, sign. CM 1890. 32 x 24 cm. (41 x 33 cm.). NB: Kunstnernavn rettet 23-06-2017.

Auktionen afsluttes:  29-06-2017 19:15:00