Kategori  Vurdering

Varenummer: 4718684
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Carl Milton Jensen (1885-1928), tilskrevet. Skovparti med stråtægte huse. Olie på plade. Signeret Milton (indridset). Mål: 27 x 48 cm, (41x61,5). Fremstår med lille afslag på hjørne.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej