Kategori  Vurdering

Carl Neumann Marine

Varenummer: 1092029
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
CARL NEUMANN. Olie på lærred. Marine med Kronborg om styrbord. Sign.: C. Neumann. 45x65 cm. (68x88) cm.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 19:22:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej