Kategori  Vurdering

Carl. O. J. Lund 1855-1928. Vinterparti ved Frederiksberg Have

Varenummer: 2624374
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Carl. O. J. Lund. Vinterparti ved Frederiksberg Have med personer og hestevogn. Olie på plade, sign. Carl O.J.Lund 1901. Fremstår med afskalling. H. 19 x 26 cm (34,5x42)

Auktionen afsluttes:  31-05-2012 19:14:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej