Kategori  Vurdering

Carl Østerbye 1901-1960 cd Denne auktion er annulleret - se nu vare #1588776

Varenummer: 1572933
Hammerslagspris: DKK 875
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Carl Østerbye. Landskab med cyklist. Olie på lærred. Sign. Carl Østerby. 70 x 90 cm (88 x 118).

Auktionen afsluttes:  03-06-2009 18:41:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej