Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Carl Schwenn, olie på lærred, sydlandsk landskab (cd)

Varenummer: 4608744
Hammerslagspris: DKK 425
Vurdering: DKK 1.000
Sydlandsk landskab af Carl Schwenn (1888-1973), olie på lærred, sign. C. Carl Schwenn, 39,5x53 cm. (46x59 cm).

Auktionen afsluttes:  30-03-2017 11:28:29
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej