Kategori  Vurdering

Carl Wennemoes 1891-1965 cd

Varenummer: 1527942
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Carl Wennemoes. Motiv m/ sø. Olie på lærred. Sign. C. Wennemoes "Kattehale" 1930. 67 x 97 cm(82 x 113 cm).

Auktionen afsluttes:  27-03-2009 15:45:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej