Kategori  Vurdering

Catherine Helene Zernichow 1864-1942 cd

Varenummer: 1629449
Hammerslagspris: DKK 875
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Catherine Helene Zernichow. Nissedreng, pen og akvarel, sign. monogram, CZ, 25 x 16,5 cm. To små rep. Catherine Helene Zernichow 1864-1942

Auktionen afsluttes:  31-08-2009 13:24:00