Kategori  Vurdering

Christian Bogø 1882-1945 cd. Mariner(2)

Varenummer: 2961601
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Christian Bogø. Olie på lærred. To mariner, sign. Chr. Bogø. 22,5x33,5(25,5x36,5), samt 25x37(28x40,5). Enkelte minimale afskalninger. Trænger til rensning(2)

Auktionen afsluttes:  25-04-2013 16:08:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen