Kategori  Vurdering

Chr. Pedersen Bellinge 1897-1984 cd

Varenummer: 1988687
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Chr. Pedersen Bellinge. Portræt af kvinde. Olie på lærred. Sign. samt dateret Chr. P. Bellinge, 1961. 99 x 69 cm (107 x 77 cm).

Auktionen afsluttes:  17-09-2010 10:58:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej