Kategori  Vurdering

Christian Chritz 1900 tallet, portræt af Karen Luck Tusholt, olie på lærred

Varenummer: 4756600
Hammerslagspris: DKK 475
Vurdering: DKK 1.000
Christian Chritz 1900 tallet, olie på lærred. Portræt af Karen Luck Tusholt, signeret. H.88 x 69 cm (100 x 80 cm)

Auktionen afsluttes:  31-08-2017 19:11:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej