Kategori  Vurdering

Marius Jensen Hindevad cd. Landskab

Varenummer: 4060885
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Marius Jensen Hindevad 1885 - 1977. Landskab. Sign. monogram. Olie på lærred. 80 x 119 cm.

Auktionen afsluttes:  25-11-2015 19:33:57
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle