Kategori  Vurdering

Christian Møllgaard 1919 - 2003 cd. Marine

Varenummer: 1266251
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Christian Møllgaard. Olie på lærred. Marine. Signeret. Chr. Møllgaard. 34,5x48 cm. (44x57) cm.

Auktionen afsluttes:  18-04-2008 11:35:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej