Kategori  Vurdering

Christian Møllgaard 1919-2003 cd

Varenummer: 1638687
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Christian Møllgaard (pseudonym for Svend Drews). Marine, olie på lærred, sign. Chr. Møllgaard, dat. 1945, 51 x 71cm.

Auktionen afsluttes:  31-08-2009 15:02:00