Kategori  Vurdering

Christian Møllgaard cd. Marine. Olie på lærred

Varenummer: 2865681
Hammerslagspris: DKK 625
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Christian Møllgaard 1919-2003. Marine. Olie på lærred. Sign. Chr. Møllgaard. 18 x 39 cm. (40 x 51).

Auktionen afsluttes:  04-02-2013 20:33:33