Kategori  Vurdering

Christian Møllgaard (Pseudonym for Svend Drews) 1919-2003 cd

Varenummer: 1295602
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Christian Møllgaard. Olie på lærred. Sign. Chr Møllgaard. 29x39 cm. (40x50 cm.).

Auktionen afsluttes:  27-05-2008 12:59:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej