Kategori  Vurdering

Christian Mortensen født 1908 cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2613369

Varenummer: 2603061
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Christian Mortensen. Skovserkoner og postbud ved Gammelstrand, olie på lærred, sign. Chr.M. 55 x 45 cm. Fremstår med lille hul i lærred.

Auktionen afsluttes:  10-05-2012 10:45:00

35406 09-05-2012 17:11:35 DKK 325
501914 04-05-2012 12:14:41 DKK 300