Kategori  Vurdering

Christian Mortensen født 1908 cd

Varenummer: 1082467
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
CHRISTIAN MORTENSEN. Olie på lærred. Fiskerkoner. Sign. Chr. M. 38 x 33 cm (47 x 42).

Auktionen afsluttes:  20-09-2007 14:04:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej