Kategori  Vurdering

Christian Mortensen. Skovserkone får fyldt op.

Varenummer: 2707435
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Christian Mortensen født 1908 cd. Olie på lærred. Skovserkone får fyldt op. Sign. Mål: 40 x 29 cm, (42x52).

Auktionen afsluttes:  05-09-2012 19:41:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej