Kategori  Vurdering

Christian Valentinussen 1903-1984 (2) cd

Varenummer: 1751332
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Christian Valentinussen: Landskaber, vinter. Olie på lærred. Sign. Chr. Valentinussen. 63 x 98 cm. (73 x 108 cm.) og 76 x 96 (83 x 103 cm.) (2)

Auktionen afsluttes:  30-12-2009 16:00:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej