Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
05-12-2017 12:02:00
Vurdering
SEK 2.000

Christian W Knudsen oljemålning

Varenummer: 4855331
CHRISTIAN W. KNUDSEN (1903-1983): Strandbild med fiskare, signerad Ch V Knudsen, olja på duk, ca 98x145 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan