Kategori  Vurdering

Christian Zacho 1843-1913

Varenummer: 1832094
Hammerslagspris: DKK 950
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Christian Zacho. Skovparti, olie på lærred monteret på plade, sign. Chr. Zacho 1874. 48 x 38 cm. Fremstår med enkelte små afskalninger.

Auktionen afsluttes:  26-03-2010 11:59:07