Kategori  Vurdering

Dansk guldalder ubk. kunstner

Varenummer: 1401484
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Dansk guldalder Ubekendt kunstner. Olie på plade. Landskab med bonde, der driver kvæg. Usign.. 20 x 29 cm (29 x 38 cm).

Auktionen afsluttes:  22-10-2008 18:51:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej