Kategori  Vurdering

David Jacobsen 1821-1871.Tilskrevet. Interiør med kvinde

Varenummer: 1259009
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
DAVID JACOBSEN - Tilskrevet. Olie på lærred. Interiør med kvinde. Usign. ramme med plakette påskrevet David Jacobsen. Mål. 39x31 cm. (Indrammet 50x42 cm). Fremstår bl.a. med krakkeleringer.

Auktionen afsluttes:  21-04-2008 16:50:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej