Kategori  Vurdering

Denna auktion är annullerad

Varenummer: 1789973
Vurdering: SEK 8.000
(DKK 6.177)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Charles Roka, 1912-1999. Ballerina. Olja på duk. 79 x 69 cm. (97 x 88 cm). Sign. A tergo med påskrift: Nina [19]67, Roka.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan