Kategori  Vurdering

Denne auktion er annulleret Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4884656

Varenummer: 4879011
Hammerslagspris: EUR 650
(DKK 4.838)
Vurdering: EUR 950
(DKK 7.071)
Fritz Böttger, akryl på lærred ,’Andy Street Art Guerilla-Rock On Squarish!’ af Fritz Böttger (f. 1967). Håndmalet unika, signeret og dateret nederst til højre: 'Böttger 17', mål: 90 x 120 cm.

Auktionen afsluttes:  28-12-2017 20:45:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße

167217 26-12-2017 11:03:32 EUR 650